Marzec 11, 2018

O mnie

Nazywam się Barbara Sanetra.

Ukończyłam i uzyskałam dyplom 4-letniego Studium Psychoterapii Integratywnej, kurs Systemowej Terapii Rodzin, a także zdobywałam wiedzę i umiejętności na m.in. następujących szkoleniach:

  • Integratywna psychoterapia zaburzeń lękowych
  • Integratywna psychoterapia krótkoterminowa
  • Integratywna psychoterapia zaburzeń depresyjnych
  • Terapia poprzez ciało.
  • Diagnoza kliniczna DSM-V

Pracuję w podejściu integratywnym systemowym, co oznacza, że patrzę na trudności pacjenta z wielu różnych stron, dotykam ich na różnych głębokościach, łączę techniki i metody pochodzące z wielu podejść psychoterapeutycznych. Pracuję z szacunkiem dla objawów, problemów pacjenta, a przede wszystkim z szacunkiem dla jego rodziny. Regularnie superwizuję* własne sesje i nabywam nowe umiejętności.

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i Systemowej oraz Polskiej Federacji Psychoterapii, przestrzegam kodeksu etycznego Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i Systemowej oraz European Association for Psychotherapy.

Nie zmienię Cię na siłę i nie dokonam zmian, których nie chcesz. Nie mam takiej mocy. Ty określisz cel naszych spotkań. I Ty dokonasz zmiany.

Zapraszam.

 

*superwizja – spotkanie z doświadczonym psychoterapeutą i superwizorem, który pomaga spojrzeć na problem pacjenta z odpowiedniej perspektywy